NOWOŚĆ

OMEGAROSE

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

NOWOŚĆ

OMEGAROSE

SPRAWDŹ

Zrodzona z miłości kobiet do kobiet

Mam na imię Marita i dziękuje Ci, że tu jesteś. Zapraszam Cię do poznania mojej marki, którą tworzę dla kobiet takich jak Ty i ja — kobiet, które pragną dbać o piękno, zdrowie, sprawność oraz samopoczucie swoje i osób, które kochamy.

ALLDEYNN — by wzmocnić swoje ciało i wydobyć z niego blask

Jestem niezmiernie dumna z tego, że mogę podzielić się z Wami efektem współpracy ze specjalistami, którzy są liderami na rynku suplementów w Polsce, ale przede wszystkim, są moimi wieloletnimi, zaufanymi przyjaciółmi. Wspólnymi siłami stworzyliśmy produkty, którymi mogę obdarować moją mamę, babcię i polecić je Wam. 

Przez lata pracy nad sylwetką towarzyszyło mi grono setek tysięcy kobiet, które obserwowały moje postępy i potknięcia, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami. To najpiękniejsze, co mogło mi się przydarzyć — dzięki temu poznałam lepiej Was, Wasze historie i potrzeby. Na podstawie tych doświadczeń stworzyliśmy ALLDEYNN, o której zaletach informujecie mnie każdego dnia.

Co nas napędza?
Kilka słów o naszej misji

Co nas napędza? Kilka słów o naszej misji

Naszą misją jest zaoferowanie kobietom odżywek, suplementów i nutrikosmetyków, które pomogą im zadbać o swoje zdrowie, urodę i samopoczucie. Nie sprzedajemy pustych obietnic, Jesteśmy marką stworzoną dla kobiet przez kobietę, która wie, czego potrzebuje i po to sięga.

Dla siebie i dla Was przeszłam metamorfozę oraz zmieniłam swoje życie, także dzięki zaangażowaniu w sport i zdrowe odżywianie. Dzięki doświadczeniu i wiedzy moich partnerów biznesowych stworzyliśmy produkty, które są bezpieczne, skuteczne i oparte na najlepszych, opatentowanych składnikach.

Naszym celem nie jest tylko sprzedaż - chcemy inspirować, motywować i pokazać Ci jak czuć większą satysfakcję z bycia sobą.

Co nas wyróżnia — nasze wartości

autentyczność

Znasz mnie, wiesz czym się zajmuje i co robię na co dzień, wiesz co jest dla mnie istotne. W każdej chwili możesz zadać mi pytanie i porozmawiać ze mną.

inspiracja

Dbam o siebie każdego dnia, bo wygląd nie jest bez znaczenia. Jestem aktywna, trenuje i także w tej kwestii chce sięgać po więcej. Wiem, jak wspierać Twoją urodę, formę i samopoczucie.

zmiana

Zmiany są niezbędne i to one są decydującym czynnikiem rozwoju. Nieprzerwanie pracuję nad swoją marką, która zmienia także nas. Szukajmy razem lepszej wersji siebie.

pasja

To, że tu jestem nie jest kwestią przypadku. Kochamy to, co robimy i robimy to z zaangażowaniem. Pracuje z  zespołem ludzi, których łączy pasja i chcemy się nią dzielić.

Poznaj szczere opinie kobiet, które nam zaufały

wszystkie opinie

wszystkie opinie

wszystkie opinie

Najbardziej polecane

Polecane

wszystkie produkty

więcej